Plynofikačné služby

Dodávky materiálov


  • plynových kotlov
  • potrubia,
  • regulátorov tlaku plynu

Montáž , výmeny a rekonštrukcie


  • Plynoinštalatérske práce
  • Montáže a rekonštrukcie plynovodov
  • Revízie ,projektové dokumentácie
  • Výmena, preloženie plynových rozvodov a regulátorov
  • Rekonštrukcia plynu v domoch , a priemyselných objektoch
  • Výmena a opravy uzáverov včítane domových HUPAk hľadáte firmu s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti plynofikačných služieb

Dôraz kladieme nie len na kvalitu produktov a služby na vysokej úrovni, ale taktiež na ochranu životného prostredia. Zameriavame sa na produkciu spotrebičov, ktoré chránia životné prostredie, neznečisťujú ovzdušie, prírodu, sú priateľské ku všetkým, ktorí na zemi žijú. Produkty Immergas sú úsporné ako vo vzťahu k úspore energie tak i finančných prostriedkov. Kvalitný servis a služby sú jednou z vecí, ktoré robia Immergas obľúbeným ako na domácom trhu, tak i v zahraničí.

CERTIFIKÁT KVALITY ISO


Spolupracujeme len s profesionálnymi firmami z kúrenárskeho oboru, sme ochotní pomáhať a riešiť požiadavky zákazníkov najrýchlejšie ako sa dá. Immergas poskytuje v zimných mesiacoch pravidelný servis 7 dní v týždni.

Oddelenie vývoja a výskumu nových produktov kladie veľký dôraz na kvalitu výrobného procesu, výrobných postupov, kvalitu komplexného produktu a jeho jednotlivých komponentov.

Na základe dosiahnutia tej najvyššej kvality získali produkty Immergas certifikát UNI EN ISO 9001:2008, ktorý sa týka kvality Immergas výrobkov od projektových návrhov, výrobných postupov, testov bezpečnosti, kvality použitých materiálov a ochrany životnéo prostredia, až cez hodnotenie predajného a popredajného servisu.

50 ROKOV V SLUŽBÁCH KVALITY


Immergas oslávil v roku 2014 svoje 50. výročie založenia spoločnosti. Pri tejto príležitosti bol uvedený na trh nový produkt, kondenzačný kotol VICTRIX TT, ktorý štartuje novú éru výroby produktov spoločnosti.

Nová výrobná linka na výrobu produktov VICTRIX TT bola zostavená len pár sto metrov od miesta prvej dielne, v ktorej sa v roku 1964 začala výroba produktov Immergas. Immergas je pyšný na to, že komplexná linka bola navrhnutá interne, vlastnými inžiniermi, expertmi a technikmi, vychádzajúcich z každodenných potrieb užívateľov. Je to príklad toho, ako Immergas pracuje: počúva ľudí, plánuje budúce ciele na základe skúseností z minulosti a vlastného know-how. Toto je stratégia, ktorá funguje už 50 rokov a pomáha spoločnosti Immergas dosahovať úspechy.

5 MILIÓNOV PREDANÝCH KOTLOV


Dosiahnuť tak veľký cieľ ako je predaj 5 miliónov kotlov je pre nás veľým úspechom. Znamená to, že milióny domácností po celom svete dôverujú značke Immergas a rozhodli sa dlhodobo pre naše produkty . Najlepšia cesta ako osloviť tak široké publikum koncových užívateľov je v neustálom zlepšovaní sa, modernizovaní, technickom napredovaní, treba mať jasno v tom čo ponúkame a byť precízny v odpovedaní na otázky.

5 miliónov kotlov nie je pre nás cieľom, ale stimulom k tomu, aby sme uspokojovali potreby koncových užívateľov na čo najvyššej úrovni, ako na Talianskom trhu, tak i v zahraničí. Toto je náš skutočný zámer.